Ana Sayfa
Kategoriler
Sepet (0)
İlan Pazarı
Hesap

Razer Kodlarınız Satın Alınır

03.10.2021
Yayınlayan: Yönetici
Razer Kodlarınız Satın Alınır

Razer Kodlarını %75 Oranla Nakite Çevir!
 

Bildiğiniz üzere Oyuncu Büfem’de oyunlarda kullanılan Razer kodları bulunuyor. Bu kodlar ne işe yarar? Nereden ve nasıl alabilirsiniz? Razer Gold Pin olarak adlandırılan bu kodlar, bazı oyunlarda kullanılan sanal bir para birimidir. Bu kod ile oyun pazarlarından item veya eşya satın alabilir, karakter gelişiminizi sağlayabilirsiniz. Razer Gold sistemi ile güvenli bir şekilde oyun alışverişi yapmanız mümkün. Ayrıca Razer Gold’u sanal kredi sistemi olarak kullanabilirsiniz. Oynadığınız bir oyunda istediğiniz eşyaları Razer kodlarını kullanarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Razer kodlarını kullanmanın yanı sıra Oyuncu Büfem’de satarak nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? 

Razer Kod Satışı
 

Oyuncu Büfem’de Razer kodları yüksek bir oran ile nakite çevirebilirsiniz. Peki nasıl? Artık sahip olduğunuz Razer kodlarını %75 oranla Oyuncu Büfem’e satma dönemi başladı! Hızlı ve güvenli satış kalitesi ile Oyuncu Büfem’de satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Satışını yapmak istediğiniz Razer kodunu anında nakite çevirip siz de kazanın

Bunun için tek yapmanız gereken elinizde bulunan Razer kodunu satmak için İnstgram Adresimiz @oyuncubufem"e veya WhatsApp Destek numaramız 0 506 025 5968 üzerinden yazmanız.